Noslēdzies “Garkalnes autotrases un AN Riepas vasaras kauss 2009”!!!!!!!!!!!

07/10/2009 at 02:36 1 komentārs

2009. gada 19.septembrī tika aizvadīts pēdējais, kurš pēc skaita bija sestais, sezonas posms šinī vasarā. Sacensības noritēja gludi, vienīgi nedaudz ievilkās, jo šajā posmā tika uzstādīts dalībnieku rekordskaits – 30!!!!!, ar ko organizātori nebija rēķinājušies, sastādot posma dienas kārtību pusotru nedēļu pirms sacensībām. Tomēr pateicoties lieliskajiem laika apstākļiem, nevienam nebija pretenzijas visu dienu pavadīt Garkalnes autotrasē.

Ritvars KalniņšPirms šī posma sezonas kopvērtējuma uzvarētājs bija zināms vien 4WD+Open klasē, kura šajā vasarā bija tāda “pašķidra”, regulāri piedaloties tikai Ritvaram Kalniņam no Murjāņiem, kurš tad arī izcīnija 2009. gada vasaras sezonas čempiona titulu 4WD+Open klasē, startējot ar paša spēkiem būvēto bagiju, aiz sevis atstājot brāli Mārtiņu Kalniņu un Jāni Vītolu.

Savādāka situācija pirms 6.posma bija FWD un RWD klasēs, kur uz čempiona titulu pretendēja attiecīgi četri un divi sportisti. Īpaši liela un spraiga cīņa bija FWD klasē, kur Jānis Biezaispadoties nedomāja ne Gints Greifs-Getliņš, ne Raivis Biezais, ne Aivars Liepiņš, ne arī Jānis Biezais. Kas interesanti, tad visi šie četri sportisti pārstāv vienu apdzīvotu vietu – Garkalnes novada Langstiņus. Aivaram Liepiņam un viņa vadītajam Mitsubishi Colt automobilim šīs sacensības neizvērtās veiksmīgas, jo neizturēja auto pusass, bet Aivaram bija sakrāti pietiekami daudz punkti, lai nodrošinātu sev trešo vietu kopvērtējumā. Gintu Greifu-Getliņu no goda pjedestāla šķīra tikai nieka viens punkts, kaut gan Gints bija braucis pa nedaudz augstākām vietām, nekā A.Liepiņš, toties Gints nebija aizvadījis sezonas pirmo posmu, kas viņam jūtami atspēlējās. Otro vietu kopvērtējumā izcīnija Raivis Biezais, kurš bija piedalījis visos sešos posmos, četreiz kāpjot uz goda pjedestāla, divreiz izcīnot 2.vietu un tikpat reizes iegūstot 3.vietu. Par FWD klases čempionu kļuva Jānis Biezais, kas sacensībās startē ar Audi 80. Jānis bija piedalījies tikai 2/3 no posmiem jeb četros no sešiem, bet ar to bija pietiekami, jo visos četros posmos tika izcīnītas uzvaras un sezona noslēgta ar 80 punktiem.

Jānis Lepsis RWD jeb klasiskās piedziņas klasē par uzvaru kopvērtējumā cīnijās Jānis Lepsis no Garkalnes novada Upesciema un Ivars Sidorovs no Jumpravas. Abi sportisti startē ar VAZ automašīnām jeb žiguļiem. Tiesa šie abi spēkrati ir vairāk nekā nedaudz uzlaboti. J.Lepša VAZ-2106 ir krosa žigulis ar Lietuvā “vīlētu” dzinēju, savukārt I.Sidorovs savam VAZ-2107 motortelpā ir “iemānijis” VW Golf dzinēju. Gan J.Lepsis, gan I.Sidorovs bija aizvadījuši piecus no sešiem posmiem, kuros nedaudz labāk veicās Lepsim, kuram šī ir mājas trase un viņš pats to arī ir veidojis un apsaimnieko, izcīnot četras pirmās vietas un vienreiz paliekot vien piektajā vietā. Ivaram tik labi neveicās, viņš šosezon pirmo vietu izcīnijs tikai reizi, divreiz ieguvis trešo, vienreiz – otro un vienreiz palicis piektais. Saskaitot sezonās laikā iekrātos punktus, Čempiona titulu izcīnīja Jānis Lepsis, otrajā vietā ierindojās Ivars Sidorovs, bet trešais palika Jānis Strods, kurš tā pat kā Ivars pārstāv Jumpravu un secensībās piedalās ar tādu pat auto kā abi iepriekš minētie sportisti, tātad ar VAZ.

Kopumā šosezon “Garkalnes autotrases un AN Riepas vasaras kauss 2009” ir pulcējis 49 sportistus trīs dažādās klasēs. Priekš pirmās vasaras sezonas tas liekas pietiekams skaits, tiesa ziema varētu pulcēt lielāku skaitu, jo varētu parādīties pilnpiedziņas cienītāji un zemu ielas auto īpašnieki, kuriem kulšanās pa smiltīm un dubļiem vasarā nav iespējama.

Liels paldies par iesaistīšanos šajā pasākumā riepu tirgotājam SIA “AN Riepas”http://www.anriepas.lv, kas nodrošināja balvas.

Entry filed under: Vasaras kauss 2009.

22. okrobrī – Talka!!!!!!!!!!!

1 komentārs Add your own

  • 1. Raivis Biezais  |  05/12/2009 pulkstenis 17:37

    baigi forshi

    Atbildēt

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


Kalendārs

oktobris 2009
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Most Recent Posts


%d bloggers like this: