Pirmajā posmā uzvaras izcīna Eglītis, Brauns un Abramenko!!!!!

13/12/2010 at 12:51 Komentēt

11. decembrī norisinājās pirmais 2011. gada ziemas autosprinta posms Garkalnes autotrasē. Sacensībās piedalījās 25 sportisti trīs klasēs. Katrs dalībnieks veica trīs braucienus pa diviem apļiem. Summējot divus labākos braucienu laikus, tika noteikti pirmie šīs sezonas uzvarētāji. Bet tukšā nepalika neviens sportists, jo pie kopvērtējuma ieskaites punktiem tika visi pirmā posma dalībnieki.

Pirmie uz starta stājās klasiskās piedziņas automobīļi, kuri pirmajā posmā bija pārsteidzoši maz – 3, tiesa daudziem potenciālajiem RWD braucējiem bija saprotami iemesli šādam  solim. Cerams uz nākamajiem posmiem būs trīskāršojies dalībnieku skaits šajā klasē, lai klase varētu sadalīt lielos ieskaites punktus. Un tātad pie pirmajiem punktiem šajā sezonā tika Juris Zeiļa, kurš divu braucienu summā uzrādīja laiku – 7:49.32, ierindojoties trešajā pozīcijā. Otro laiku uzrādīja Kārlis Apinis, kurš ar savu BMW apsteidza Juri par veselām 48,22 sekundēm, bet pirmais ar VAZ 2107 finišēja Ernests Eglītis, kura laiks bija 6:54.90.

FWD klasē startēja 13 dalībnieki no kuriem pirmo trijnieku ieņēma Latvijas autosprintā labi pazīstamie Atis Riekstiņš, Guntis Lielkājis un Guntars Brauns. Kā trešais finišēja Atis Riekstiņš ar savu VW Scirocco, kurš ceturtās vietas ieguvēju Nauri Aizsilu apsteidza par nieka 0,32 sekundēm, uzrādot laiku 6:15.21. Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Guntis Lielkājis, kurš ar savu VAZ 2108 finišu sasniedza nepilnas 3 sekundes ātrāk – 6:12.97, bet pirmo pozīciju izcīnīja Guntars Brauns, kurš, startējot ar savu Opel Kadett, bija par nepilnu sekundi ātrāks par Gunti, uzrādot laiku – 6:12.22.

4WD klasē šorez cīņā devās 9 sportisti. Vienā frontes pusē bāzējās Subaru cienītāji, bet otrā stājās Audi piekritēji. Šoreiz šajā duelī dubultuzvara Subaru, atstājot Audi trešajā pozīcijā. Trešo vietu pirmajā posmā izcīnīja Sandis Šāblis ar Audi 80, uzrādot laiku 5:53.91, nepilnas 2 sekundes ātrāks bija Jānis Mažoriņš ar Subaru Impreza, paceļot latiņu jau 5:52.08 augstumā, bet ātrākais izrādījās Ilvars Abramenko, kurš, startējot ar to pašu Subaru automašīnu, uzrādīja par 5,39 sekundēm labāku laiku – 5:46.09.

Visi pirmā posma rezultāti ir pieejami sadaļā – Rezultāti.

Par otrā posma norises datumu tiks izlemts jau tuvākajā laikā.

Entry filed under: Ziemas kauss 2011.

Ziemas trase jūsu rīcībā!!!!! Faušteins atgriežas ar uzvaru, Eglītis un Abramenko turpina!!!!!