Spītējot lielajam aukstumam, 16 sportisti sadala trīs pjedestālus Garkalnes autotrases Autosprintā.

26/02/2018 at 01:53 Komentēt

Svētdien, 25.02., Garkalnes autotrasē norisinājās Autosprinta otrais posms. Par spīti lielajam aukstumam un citām sacīkstēm vidzemes reģionā, uz starta izgāja 16 sportisti, kas salīdzinājumā ar pirmo posmu ir vairāk kā divas reizes mazāk.

Uzvaras un vērtīgus kopvērtējuma punktus izcīnīja Bondars, Eglītis un Jansons.

Pirmajos divos braucienos FWD klasē pārliecinoši ātrākais bija sešpadsmit gadīgais Artūrs Bondars ar Opel Astra, kuram sekoja vienpadsmitgadnieks Lenards Lepsis ar Mazda MX3. Abi šie sportisti bija vienīgie otrā posma Juniori (U-18). Sākot ar trešo braucienu, Lenards sāka nedaudz piebremzēt Artūra atrāvienu, bet šoreiz Artūrs izrādījās pārāks. Trešajā vietā ierindojās Kristaps Bringa ar Peugeot 306.

RWD klasē ātrākais izrādījās Ernests Eglītis ar Volvo 340, kurš, veicot ļoti labu otro un ceturto braucienu, ne bez pūlēm pieveica otrās vietas ieguvēju Agri Maļaucki ar BMW 318. Agrim cīņu par uzvaru sabojāja ceturtajā braucienā pieļautās kļūdas, kuru rezultātā auto vairākkārt sagriezās. Trešo laiku RWD klasē uzrādīja Valters Nodievs ar VAZ 2107, kurš pirmajā braucienā bija ātrākais no RWD klases braucējiem.

Pilnpiedziņas jeb 4WD spēkrati cīņu uzsāka pēcpusdienā, kad trase jau bija palikusi krietni ātrāka. Te arī pavisam citi apļu un braucienu laiki. Pārliecinoši ātrākais 4WD braucējs bija Oļģetrs Jansons ar Audi A4. Viņam sekoja Folkreisa un priekšpiedziņu meistars Artis Biezais ar Subaru Impreza. Trešais ātrākais 4WD braucējs bija Ivars Ievenieks ar Subaru Impreza, kurš Biezajam triju braucienu jeb 12 apļu summā piekāpās par nepilnām 8 sekundēm.

Otrā posma Rezultāti

Kopvērtējumā pēc diviem posmiem ir iezīmējušies līderi, bet uzvarētājus prognozēt vēl nav iespējams

Kopvērtējums pēc 2 posmiem visas klases

Trešais posms tiek plānots svētdien 11.03., ja pieturēsies sals!

 

Entry filed under: Informācija, Ziemas kauss 2018.

Autosprinta 1. posmā uzvaras izcīna Lenards Lepsis, Helvijs Plaudis un Ints Jeršovs. Junioru ieskaitē labākais Lenards Lepsis. Autosprinta 3. posmā trases segums mainās no cieta un sausa uz slidenu dubli. Uzvaras izcīna pirmā brauciena drosminieki.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


Kalendārs

februāris 2018
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Most Recent Posts


%d bloggers like this: